החנות סגורה עקב חידוש מלאי!
0 פריטים - 0.00

שעוני יוקרה, מה הם אומרים עליכם?

כאשר מתבוננים בשעון יוקרה בחלון תצוגה, רבים הם האנשים שמוצאים את עצמם נקרעים בין העלות הכספית של השעון לבין היתרונות הפוטנציאליים של הבעלות עליו. כשחושבים על היתרונות של שעוני יוקרה, מה הם בעצם? ומדוע כל כך הרבה גברים עושים את הצעד הזה ומשקיעים כל כך הרבה כסף עבור שעון יוקרה?

ערך ההשקעה

נכון, אמנם שעוני יוקרה הם מותרות אך נחשבות גם בתור השקעות במובן הפונקציונלי כאשר הם ימשיכו עם הבעלים שלהם למשך שנים רבות. כמו כן, הם נחשבים כהשקעות בשל חומרי הגלם שלהם, חומרים יקרי ערך אשר שומרים ונשמרים לאורך זמן. שעונים באיכות פחותה, כמעט אף פעם לא ימכרו בשנית וסביר שתחליפו שעונים כאלה כל שנה או שנתיים.

אנשים רציניים

להיתפס כאדם רציני זה יותר מאשר להיות מקובל. הטאצ' הסופי של כל אדם מתבטא בפרטים ובפריטים הקטנים אשר נראים מעבר לשרוולי המכנסיים או החולצה. אלו יהיו הדברים שיעזרו לאנשים להגיע למסקנה על מי אתם. רוב הגברים מתלבשים באופן כללי למדי, אך כשמוסיפים ללבוש הפשוט שעוני יוקרה, בן רגע אפשר שיתפסו יותר ברצינות. כשיש משהו כזה על מפרק כף היד, זה מעביר מסר לאנשים שאתם צריכים להילקח ברצינות.

מציג את העבודה הקשה שלכם

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם שעוני יוקרה, כנראה עבדתם קשה עבור זה. ענידת שעון יוקרה הוא אחד מסמלי הסטטוס הבולטים ביותר בעולם העסקים. לענוד שעון משקף את העבודה הקשה, את האתגרים שעברתם כדי להגיע לאיפה שאתם היום וכמובן, כדי להראות שאתם גם יודעים ליהנות מהפירות שאתם עצמכם התאמצתם עבורם.

תודו בזה, אתם פשוט אוהבים אותם

בזמן ששעוני היוקרה אומרים עליכם את כל הדברים האלה, זה לא משנה לכם. אתם פשוט אוהבים שעוני יוקרה. עבדתם קשה, הקמתם בית ומשפחה, רוב הסיכויים שעשיתם הרבה עבור זה והקרבתם גם הרבה קורבנות על הדרך. אז כשיש משהו שאתם אוהבים, למה שלא תשקיעו בו? אל תחכו ליום ההולדת או לחגים, אם אתם אוהבים את השעון אתם בוודאי יודעים איזה סוג ושל איזה מותג. תרשו גם לעצמכם להתפנק במשהו שרק שלכם.

אחלה נושא שיחה

בין אם אתם באירוע, בעבודה או קפצתם רגע לקנות קפה, אם מישהו שם לב לשעון היוקרה שלכם, אתם בעננים. כאשר מישהו מעריך שעוני יוקרה כמוכם, יהיה לכם העונג לדבר איתם ולהרחיב אופקים בנושא. כך, תוכלו לנהל שיחה על היתרונות והחסרונות של השעון, איך לטפל בו ומה השיטה הכי טובה לטיפול.

שעוני יוקרה תפסו מקום משמעותי בחיים החברתיים במאה השנים האחרונות. כאשר אנשים רבים שואפים לחיים מוצלחים ועשירים, נדמה כי שעון יוקרתי מקפיץ אותם מחשבתית מדרגה אחת אל עבר החיים שהם כה רוצים. אז אם כבר אתם חושבים על שעון יד, רק שעון יד יוקרתי.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.