החנות סגורה עקב חידוש מלאי!
0 פריטים - 0.00

קורס לימודי צורפות של מוטי בלנק – כניסה לעולם התכשיטים

כמה פעמים יצא לכם לראות תכשיטים מהממים בטלוויזיה או באינטרנט? ולחשוב… אם רק  הייתי יכול\ה לעצב כאלו בעצמי? זו יכולה להיות הרגשה מאוד כיפית להסתובב עם טבעת או תליון שאתם עצמכם יצרתם, ומה שעוד יותר כיף… הוא תהליך היצירה! במסגרת קורס לימודי צורפות תוכלו לשלב את חווית היצירה עם הרבה ערך מוסף והיכרות עם עולם התכשיטנות… ומי יודע, אולי גם לעשות מזה קריירה.

צורפות היא אמנות לכל דבר ועניין, עוד מאז הימים הקדומים, הצורפות משלבת בתוכה רבדים שונים, החל מחישובים ומדידות, עיצוב, בחירה של החומרים הנדרשים שיכולים להשתלב יחד, וכמובן אופן היצירה, ריקוע המתכות, וכיוב'. פעמים רבות מדובר הדקויות רבות ומאתגרות על  מנת ליצור את המראה המושלם לטבעת, לתליון או לצמיד שתמיד רצית.

האם גם אתם תאהבו לימודי צורפות?

אם אתם אנשים יצירתיים שאוהבים לעצב ולא מקבלים "בינוני", אוהבים להקפיד על הדברים הקטנים ולהינות מיצירה מושלמת, כנראה שתאהבו את לימודי הצורפות.

במהלך הלימודים תחשפו להמון כלים, טכניקות, תאוריות וגישות שונות לעיצוב ויצירה וכן לפן הפרקטי של עניין יצירת התכשיט, החל משלב הרעיון, דרך שלב הביצוע, ועד המוצר המוגמר. במסגרת קורס צורפות – כמובן שתיצרו גם תכשיטים משלכם, תוך כדי הלימודים.

אתם תלמדו עם סוגי המתכות, ניסור, ריקוע, סוגי אבנים, שיבוץ אבנים, חריטה, הלחמות, ועוד המון ידע וערך מוסף על עולם התכשיטים והכלים השונים.

אז מה עושים אחרי לימודי צורפות?

לאחר שסיימתם בהצלחה לימודים בקורס צורפות – תוכלו להשתלב בבתי מלאכה, לעצב וליצור תכשיטים, או לחליפין לפתוח בית מלאכה משלכם ולהתחיל לגלוש על  גלי הדמיון ולשתף את היצירתיות שלכם עם העולם. השמיים הם הגבול.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.